Audio a Bitcoin tvoří dějiny

speakers with cover

800+
let stará oliva

30+
roků
vysychání

100
bitcoinů hodnota


potěšení

speakers with cover

Historická edice

Usilovali jsme o spojení historie, tradice a inovace.

Tento jedinečný zakázkový audio systém je ručně vyroben na bázi nové generace zvukové technologie a je vybaven nejmodernějšími audio komponenty, pocházejícími od leaderů audiofilního trhu, jako jsou Mundorf a WBT.

Čelní panely byly vyrobeny z osm století staré olivy, které rostla v Kalábrii (jižní Itálie). Takto exkluzivní dřevo vysychalo po dobu 30 let, aby byla zajištěna jeho stabilita, a čekalo na vhodnou příležitost ke zpracování.

Oliva byla získána od společnosti Kinský Wood Design a pečlivě zpracována v dílně pod její kontrolou, s nekompromisní péčí o detaily. Design a prvotřídní provedení byly vytvořeny ve spolupráci s úspěšnými architekty.

speakers without cover

Osm set let stará oliva

Příběh spojený s tímto jedinečným setem reprosoustav je to, co je činí cennými - prodáváme historii.

Čelní art panely, které okamžitě vyvolají respekt, jsou vyrobeny z masivního olivového dřeva. A 8 století je dlouhá epocha.

Tato oliva pamatuje Byzantskou říši, Čingischána, založení Univerzity v Cambridgi, podepsání Magny charty libertatum a výpravy Marka Pola...

Středověk ještě nikdy nezněl tak dobře!

Historická edice není jen „statement“. Je to milník v dějinách.

early world map
speakers without cover

Bitcoin a audio

Historická edice je audio systém, který představuje inženýrskou špičku. Pečlivý vývoj, testování a ladění přinesly své plody.

Náš zvukový expert patří k těm nejlepším a vytvořil nenapodobitelný skvost; stejně jako velký umělec vytváří úžasné umělecké dílo.

Něco jako Bitcoin lidské dějiny ještě nepoznaly. Jedná se o inovaci a triumf lidského ducha, s globálním dopadem a tržní kapitalizací blížící se 2 bilionům korun. Bitcoin byl nazván "největším vynálezem od zemědělství". A v poslední dekádě se jedná o nejrychleji rostoucí třídu aktiv.

Považujeme takovou kombinaci tradice, inovace a tvorbu historie za velmi výstižnou.

Jedná se o vůbec první exkluzivní designový audiosystém, který je určen k prodeji pouze za Bitcoiny.

100 bitcoinů je nezapomenutelná částka, která bezpečně zajistí místo v historii.

Pokud jste v oblasti kryptoměn noví a ještě nikdy nepoužili Bitcoin, rádi vám pomůžeme s transakcí.